תמציות פרחי באך

שיטת הטיפול ההוליסטית של פרחי באך פותחה על ידי הרופא וההומיאופת האנגלי ד"ר אדוארד באך בשנות ה-30 של המאה הקודמת ותוך זמן קצר כבר תפסה מקום נכבד בין שיטות הטיפול האלטרנטיביות בעולם. תמציות פרחי באך מיוצרות במאונט ורנון שבאנגליה, בשיטה המקורית אותה פיתח באך ואשר שם עדיין שוכנת מעבדתו שהפכה ברבות השנים למרכז באך.

תמציות פרחי באך הם 38 תמציות המבוססות על פרחים ועצים ומטפלות במצבים רגשיים שונים שאנו חוות במהלך החיים כמו עייפות, חרדה, רגשות אשם, דאגה מוגזמת, מחשבות טורדניות, בעיות שינה, סטרס, קושי בשילוב קריירה ומשפחתיות ועוד, הן עוזרות להפוך את הרגשות השליליים לרגשות חיוביים על ידי גירוי הפוטנציאל הטבעי של האדם לריפוי עצמי. 

תמציות פרחי הבאך מתאימות לנשים, גברים, ילדים, לפעוטות מגיל לידה והשימוש בהם מותר במהלך הריון. הן טבעיות לחלוטין, אינן ממכרות ויכולות להשתלב יחד עם טיפולים נוספים טבעיים או כימיים. בילדים לרוב מטפלים בבעיות שינה, תשומת לב מוגזמת, גמילה, הרטבת לילה, קושי בכניסה למסגרות חדשות, קנאה בין אחים ועוד.

אני מטפלת המון בפעוטות המתקשים לישון לילות רצופים מסיבות שונות, בפעוטות שחווים קושי ביציאות, בילדים שחזרו להרטיב בלילה, בילדים המתקשים להתרכז בשיעור ועוד. 

לתמציות שלי אין טעם וריח כלל וילדים יכולים לקחת אותן בחופשיות, אני קוראת להן תמציות אהבה, תמציות אומץ, תמציות חיזוק – אפשר להיות יצירתיים.


דבר חשוב שכדאי לדעת לפני שמתחילים את התהליך הטיפולי הוא שההתמדה כאן מאוד חשובה להצלחת הטיפול, היתרונות הם שבמקום ללכת לטיפול פעם בשבוע, לשלם הרבה כסף, למצוא שעה נוחה לכם ולמטפל ועוד, כל שעלייך לעשות הוא להתמיד בלקיחת התמצית 4 פעמים ביום.


ישנן 2 אפשרויות לטיפול בפרחי באך:

בקבוק בהתאמה אישית (מומלץ - על מנת שהטיפול יהיה המדויק ביותר עבורך):
על ידי מילוי שאלון שנשלח למטופל במייל או שיחה שלאחר מכן אכין לך בקבוק טיפולי אישי ממספר תמציות שונות.

 ישנה גם אפשרות לבחירה בבקבוק מהמגוון הקיים.

 

איך משתמשים בתמציות פרחי באך?

ההתמדה בלקיחת התמצית מאוד חשובה להצלחת הטיפול, והוראות השימוש פשוטות למדי. יש לקחת את התמצית 4 פעמים ביום, 4 טיפות בכל פעם. בקבוק מספיק בערך לחודש. הרבה פעמים שואלים תוך כמה זמן נראה שינוי - התשובה היא שזה מאוד אינדיבידואלי, בדרך כלל אצל ילדים השינוי קורה מהר יותר בין ימים ספורים לחודש כבר נראה שינוי, אצל מבוגרים לרוב ייקח יותר זמן.

"בריאות היא זכותנו מלידה, היא האיחוד השלם והמלא בין הנפש, המוח והגוף והיא איננה אידיאל רחוק וקשה להשגה, אלא קל וטבעי כל כך שרבים מאיתנו פשוט לא שמים לב אליו" - ד"ר אדוארד באך
לעזרה ומידע נוסף, צרו קשר או השאירו פרטים:
x

#{title}

#{text}

#{price}