אודותיי

נעים להכיר, אני עינת ובקליניקה שלי אני "עינתא", נשואה ללירון ואמא לשני אוצרות בן ורומי.
אל עולם הרפואה המשלימה הגעתי בעקבות משבר אישי שחוויתי לאחר לידת בן, בני הבכור. משבר שפגע באיכות חיי ברבדים שונים, הוביל אותי להיכרות עם נפלאות העולם הזה וגרם לי ללכת בעקבותיו אל למידה ועשייה בתחום. 

התחלתי את דרכי בתחום הרפלקסולוגיה תוך התמחות בתחום פיריון, הריון ולידה, העמקתי עוד והוספתי כלים נוספים כמו אקסס בארס, תטא הילינג ועוד. במהלך עבודתי כמטפלת בתחום חידדתי והעצמתי מיומנויות וכישורים בעולם הטיפול ביניהם, רגישות למטופל ולצרכיו, הקשבה והבנת הצורך הטיפולי, זיהוי קושי ריגשי ויצירת פתרונות הולמים ומדוייקים למטופל. 

ועדיין, הרגשתי כי אני צמאה לעוד ועוד כלים וידע בעולם הזה, מה שהוביל אותי להחשף ולהתאהב בעולם פרחי הבאך והרוקחות הטבעית, גיליתי עולמות של חוויה ריגשית המביאים לאיזון ורוגע בחיים . הבנתי כי הטיפול המשולב הוא הטיפול המנצח, טיפול הכולל התייחסות לגוף ולנפש האדם כיחידה אחת.

כיום אני מתמחה בטיפול באמצעות פרחי באך תוך התאמה אישית לצרכים המגוונים של כל מטופל.

בנוסף אני רוקחת מוצרי קוסמטיקה טיבעיים תוך שימוש בחומרי גלם באיכות גבוהה ביותר, ובבחירה להנגשת מוצריים טבעיים ואיכותיים לקהל הרחב והכל בעיצוב מיוחד ועם המון אהבה.

עבורי, טיפוח הרוגע שבך הוא לא רק אמירה, עבורי- זוהי דרך חיים. ההבנה שההשקעה בעצמי משתלמת הן לעצמי והן לסביבה שלי, כי כשאני רגועה הכל סביבי באווירה נינוחה וטובה יותר. 

אני מאמינה כי יש ביכולתי לעזור לך להיטיב את איכות חייך ואת איכות חיי ילדייך והקרובים לך. 
דברי איתי ונמצא יחד את האיזון המושלם להגיע לרוגע הפנימי שלך ושל מי שזקוק לו בסביבתך.
 

x

#{title}

#{text}

#{price}